+420 581 661 487

benfimed@seznam.cz

O nás

Provozujeme 2 ordinace praktického lékaře pro dospělé. Na adrese Třída 1.máje 2063 a Tovární 605 v Hranicích.

 

Vedoucím lékařem pracoviště je MUDr. Martin Jadrníček. Dále na pracovišti ordinuje MUDr. Zdeněk Vindiš. Oba lékaři disponují atestací z všeobecného praktického lékařství. Udržujeme se neustále v aktuálním dění a orientujeme se v moderních postupech, proto jsou splněny podmínky pro diplom celoživotního vzdělávání lékařů ČLK.

 

Zastupujícím lékařem v nepřítomnosti je Dr.Kutějová – Belomedica, s.r.o., Bělotín a Střítež nad Ludinou. Akutní případy v naší nepřítomnosti ošetří nepřetržitý provoz urgentního příjmu Nemocnice Hranice, Zborovská 1245, 753 22 Hranice. Pro neodkladné případy nutno volat 155.

 

Sestrou na pracovišti je zs. Jarmila Ottová, která nabyla své bohaté zkušenosti na interním oddělení a urgentním příjmu Nemocnice Hranice.

 

V našem zdravotnickém zařízení klademe důraz na vstřícný a individuálně zaměřený přístup vůči jednotlivým pacientům. Naši prioritou je rovněž moderní přístrojové vybavení a snaha o neustálé zdokonalování pracovního procesu. Naší pracovní filozofií je proaktivní preventivní přístup – tedy odhalení rizikových faktorů a zakročení proti hrozícím chorobám ještě před jejich vznikem, resp. v jejich časné fázi, a zabránění tak jejich nepříznivým následkům.

 

Z jednotlivých oborů se hlouběji věnujeme především diabetologii – provádíme vyšetření a kontroly pacientů s diabetem II.typu, dále máme kurzy zdravotního tejpování a věnujeme se i myoskeletální medicíně.

 

Z přístrojového vybavení kromě standardní výbavy disponujeme v obou ordinacích těmito moderními přístroji, které byly pořízeny r.2017 a jejichž přesnost i kvalitu měření pravidelně ověřují nezávislé organizace.
Přístroj k měření CRP, glykovaného hemoglobinu, INR (Quickův test), 12-ti svodové EKG se softwarovým přenosem, tlakový Holter (ambulantní 24h monitorování krevního tlaku), močový analyzátor.